0

۱۰۱ راه برای کشتن رئیستان

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

۱۰۱ راه برای کشتن رئیستان

وقتی برای اولین بار کتاب «۱۰۱ راه برای کشتن رئیس تان» را دیدم، تصاویر زیبا و پر رمز و راز آن مرا به این فکر واداشت تا برای هر تصویر، مطلبی تهیه کرده و جذابیت کتاب را با کلماتی معنی دار دو چندان نمایم. فکر می کنم در مجموع کار بدی از آب در نیامده است.
البته باید خوانندگان محترم ببینند و نظر دهند. فکر می کنم این کتاب همانند یک آئینه، نشانگر زشتی ها و پلیدی هایی است که در زندگی روزمره، همۀ ما به نحوی با آنها درگیر هستیم. از صبح تا شب و در هر پست، مقام و شغلی که هستیم دنیای پیرامون ما پر از رفتار کسانی است که با «احمق و نادان» فرض کردن دیگران، در پی کسب جایگاهی محکم و جاویدان برای خود هستند، در حالی که، این چنین جایگاهی نه ارزش چندانی دارند و نه قابل اتکاء به مدت طولانی می باشند. این کتاب تلنگری است به همۀ ما، تا لحظه ای در رفتارخودمان بیندیشیم و در اصلاح آن بکوشیم.

همه‌ی شما یکی از این رئیس‌ها داشتید یا دارید: از تنبل و بی‌صلاحیت، طلبکار و روانی گرفته تا عجیب و غریب، چندش آور و احمق! همه‌ی شما تا به حال تحت شرایطی قرار گرفتید که دوست داشتید کله‌ی جناب رئیس رو از جا درآورید! این کتاب مصور باعث می‌شود تا شما در چنین شرایطی آروم باشید و بخندید.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

گراهام رومیو

تعداد صفحات

109

حجم (مگ)

10.5

نوع فایل

اسکن شده کمیک

دیدگاهی دارید؟