0

یک عاشقانه ی آرام

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

توضیحات

یک عاشقانه ی آرام

رمان یک عاشقانه آرام برجسته ترین اثر نادر ابراهیمی به حساب می آید که توسط انتشارات روزبهان بیش از ۴۰ بار به چاپ رسیده است. نگارش این کتاب پر طرفدار به آذر ماه ۱۳۷۳ بر می گردد و امروزه پس از گذشت ۲۵ سال هنوز هم به عنوان یک عاشقانه پر طرفدار در قفسه های کتابفروشی خودنمایی می کند.

یک عاشقانه ی آرام در مورد گیله مردی مبارز و سیاسی است که عاشق عسل دختر آذری زیبا و سیاسی مسلکی می شود . کل کتاب روند و مراحل و برنامه ریزی های زندگی مبتنی بر عشق این دوست .

کتاب یک عاشقانه آرام در سه فصل روایت شده و نادر ابراهیمی برای هر فصل عناوین جذاب و متفاوتی را انتخاب کرده است اگر نسخه پی دی اف یک عاشقانه آرام را مقابل خود قرار دهید خواهید دید که فصل های مختلف این کتاب چنین نام گذاری شده است:

فصل اول: پیش از آن واقعه بزرگ

فصل دوم: در قلب آن واقعه

فصل سوم آن سوی واقعه

فصل دوم داستان یک عاشقانه آرام به عنوان مهم ترین و جذاب ترین قسمت کتاب شمرده می شود و نویسنده با توجه به اهیمیت داستان در این فصل، در قلب آن واقعه را نیز به قسمت های متفاوتی بخش بندی کرده که هر هرکدام از آن قسمت ها به عنوان روزهای هفته نام گذاری شده اند. به صورتی که مخاطب با باز کردن کتاب و مشاهده فهرست فصل دوم، با قسمت های متفاوتی که از یکشنبه ها آغاز شده؛ تا سه شنبه ادامه دارد و به شنبه ها ختم می شود مواجه خواهد شد.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

نادر ابراهیمی

تعداد صقحات

118

حجم (مگ)

2.7

نوع فایل

تایپ شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟