0

 

 

الکساندر مقدونی، بت فرو ریخته (صوتی)


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

افسانه های اسکاندیناوی (اودین)

.

افسانه به روایت صرفاٌ تخیلی که معمولا اشخاص ، اعمال و رویداد های طبیعی را شامل می شود و بعضی از تصورات متداول مربوط به پدیده های طبیعی یا تاریخی را تجسم می بخشد گفته می شود.

اغلب قصه هایی این کتاب گویا به اشخاص و اعمال ماورالطبیعه آنها می پردازد و از این طریق شنونده با دنیای مردمان سرزمین های مختلف آشنا می شود. در اولین سری این مجموعه به افسانه های اساطیری اسکاندیناوی می پردازیم.اسکاندیناوی به منطقه ای گفته می شود با ویژگی های خاص تاریخی ، فرهنگی و طبیعتی سرد در شمال اروپا .در چهارمین جلد از مجموعه افسانه های ملل به افسانه ای از منطقه ایسلند می پردازیم.

اودین قصد داشت اقامتگاهی جدید برای مردمش بسازد که به ناگاه مردی از راه می رسد و ادعا می کند به تنهایی و در زمانی کوتاه می تواند حصاری به دور سرزمین انها برای محافظت از شر غول های یخی برایشان بسازد و در قبال این کار اودین اجازه دهد او با فریا ازدواج کند.هرچند اودین فریا را دوست داشت و می خواست در تابستان با او ازدواج کند ولی چون هیچ کس فکر نمی کرد آن مرد به تنهایی بتواند از عهده این کار برآید بنابر این اودین شرط مرد را قبول می کند. تابستان نزریک است و حصار در جال کامل شدن و اودین نگران از قولی که به مرد داده بنابراین از لوکی می خواهد راه حلی برای این مشکل پیدا کند

توضیحات تکمیلی

نویسنده

کاظم سلطانی

گوینده

امیر اردلان داودی

حجم (مگ)

25

مدت زمان (دقیقه)

46

دیدگاهی دارید؟