0

کابوس مرگ (صوتی)

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

کابوس مرگ

«ملاقات با مرگ» نوشته آگاتا کریستی، روایتی دهشتناک از مرگ است که با ورود خانم مارپل به ماجرا، پرده از معما برداشته می‌شود.

«کاترین ساندرز» که به تازگی با «جیسون» ازدواج کرده است، به تنهایی از نیوزلند به انگلستان می‌رود تا در منطقه ی «پیریموس» خانه ای بخرد.
او در آنجا خانه‌ای ویلایی می‌خرد که احتیاج به تعمیر دارد. اما جالب اینجاست که در این خانه وسایل و مکان‌هایی هست که کاترین قبلاً آنها را دیده است. این موضوع او را وحشت‌زده می‌کند و درنهایت تصمیم می‌گیرد برای مدتی پیش جین و جوآنا، پسرخاله‌ی جیسون و همسرش، برود.
آنها برای تنوع و سرگرمی، کاترین را به تئاتر دعوت می کنند، اما موضوع تئاتر درباره قتل مشکوکی است که کاترین را به وحشت می‌اندازد و این نشانه‌های عجیب و کنار هم، اتفاقی را در ذهن کاترین بیدار می کند….
جین پیشنهاد می‌دهد برای بهبود حال کاترین، موضوع را با عمه ی خود، یعنی «خانم مارپل» مطرح کنند که همین موضوع سبب می‌شود اتفاقی هجده ساله فاش شود.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

آگاتا کریستی

عوامل

کارگردان
خسرو فرخزادی
ترجمه / اقتباس شنیداری
فریده دلیری
تهیه‌کننده رادیویی
مهتاب امینی
سردبیر رادیویی
فاطمه دلیری
افكتور
نرگس موسی پور
صدابردار
علی حاجی نوروزی

گویندگان

صفا آقاجانی , نگین خواجه نصیر , حوا الهویی , مهدی گیاهی , حمیدرضا هدایتی , مروارید كریم پور , سید مجتبی طباطبایی , شهین نجف زاده , احمد ایرانی خواه , محمد آقامحمدی , ماندانا محسنی , احمد شمس آصف , باقر كریم پور , احمد گنجی , مهدی نمینی مقدم , مصطفی عبداللهی , افسانه محمدی , نسرین صداقت زاده , امیرعباس توفیقی

حجم (مگ)

42

مدت زمان (دقیقه)

130

دیدگاهی دارید؟