0

پیوند (صوتی)

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

پیوند

«رضا»، پسرعموی «مریم»، از «مهین» دوست مریم که شوهرش را از دست داده است، خواستگاری می‌کند. مهین تلاش می‌کند تا موضوع را با دخترش «ماه‌گل» در میان بگذارد، اما هربار با خستگی و بی‌تفاوتی ماه‌گل روبه‌رو می‌شود.

رضا سعی دارد تا به مهین برای متقاعد کردن ماه‌گل کمک کند. اما در این راه موانعی وجود دارد. از سوی دیگر ماه‌گل نیز به تازگی دچار مشکلات روحی و جسمی شده است. او را به‌علت خون‌ریزی بینی به بیمارستان منتقل می‌کنند. ماه‌گل همان شب متوجه موضوع خواستگاری رضا می‌شود و این سوء‌تفاهم برایش پیش می‌آید که رضا خواستگار اوست.
بار دیگر ماه‌گل بی‌هوش می‌شود و او را به بیمارستان منتقل می‌کنند. پس از انجام آزمایش‌های متعدد، پزشک تشخیص سرطان خون می‌دهد. مهین دچار عذاب وجدان می‌شود و نذر می‌کند تا خودش را وقف تنها دخترش کند.
شیمی درمانی آغاز می‌شود و ماه‌گل شرایط روحی و جسمی بدی را می‌گذراند، اما پس از چند دوره شیمی درمانی، جواب آزمایش‌ها نور امیدی در دل آنها روشن می‌کند و ماه‌گل شرایط لازم برای «پیوند» را پیدا می‌کند.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

لیدا جدائیان

عوامل

کارگردان
رضا عمرانی
ترجمه / اقتباس شنیداری
لیدا جدائیان
تهیه‌کننده رادیویی
شهناز دهکردی
سردبیر رادیویی
ندا هنگامی
افكتور
محمدرضا قبادی فر
صدابردار
رضا طاهری

گویندگان

فریبا متخصص , مهین نثری , شهرزاد عبدحق , رویا فلاحی , علی عمرانی , هرمز سیرتی , علی اصغر دریایی , شمسی صادقی , سوسن مقصودلو , بهرام سروری نژاد , هنگامه محمودی , ماندانا اصلانی , علی زرینی , بهناز بستان دوست , نازنین مهیمنی , مهرداد مهماندوست , نوشین حسن زاده

حجم (مگ)

41

مدت زمان (دقیقه)

130

دیدگاهی دارید؟