1

محله چینی‌ها (صوتی)

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

محله چینی‌ها

جستجوی مو شکافانه کاراگاهی سمج که به دنبال ردیابی یک پرونده، وارد ماجراهایی پیچیده می شود و سرنخی از قتلی که رخ داده را به دست می آورد. این اثر با روایت پلیسی و رازگشایی معماهای مطرح در آن، ، خواننده را به خود جلب کرده و گام به گام پیش می برد. شنیدن این ماجرای جنایی پر فراز و نشیب توصیه می شود.

زنی که ادعا می‌کند همسرش در حال خیانت به اوست، یک کارآگاه خصوصی در لس آنجلس را استخدام می‌کند. بعد از علنی شدن این رسوایی اخلاقی، مشخص می‌شود همسر او هرگز به کارآگاه مراجعه نکرده است. با قتل مرد، ماجرا پیچیده‌تر می‌شود….

جیک گیتس، کارآگاه خصوصی لس آنجلسی، متخصص در امور افشای خیانت‌های زناشویی، به استخدام خانم مولوری در می‌آید تا پرده از راز خیانت شوهرش بردارد.
آقای مولوری، سرمهندس شرکت آب و برق لس آنجلس، درگیر پروژه‌ای درباره ی سدسازی و آب‌رسانی در زمان قحطی است. گیتس او را تعقیب می‌کند و به زودی چند عکس رسواکننده که از او گرفته شده و نشانه خیانتش بود، به طور اتفاقی در یکی دو روزنامه‌ی محلی چاپ می‌شود؛ اما خیلی زود خانم مولوری واقعی به این عمل کارآگاه اعتراض می‌کند و مشخص می‌شود همگی قربانی ماجرای رازآلودی شده‌اند که هدف اصلی آن بی‌آبرو کردن آقای مولوری بوده است.
جیک گیتس تصمیم می‌گیرد زن مرموزی که او را ابتدای ماجرا استخدام کرده بود، پیدا کند؛ اما با کشته شدن آقای مولوری داستان شکل دیگری به خود می‌گیرد و….

*محله چینی‌ها یک فیلم آمریکایی معمایی و پلیسی،به کارگردانی رومن پولانسکی و نوشته رابرت تاونی است که جک نیکلسون و فی داناوی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

رابرت تاون

عوامل

کارگردان
رضا عمرانی
ترجمه / اقتباس شنیداری
مجید نظری نسب
تهیه‌کننده رادیویی
محمد مهاجر
سردبیر رادیویی
مرضیه رشیدبیگی
افكتور
محمدرضا قبادی فر
صدابردار
محمود آیت

گویندگان

رضا عمرانی , امیر جوشقانی , نازنین مهیمنی , شمسی صادقی , مهرداد عشقیان , عباس وفایی , مهین نثری , نگین خواجه نصیر , محمد رضاعلی , احمد گنجی , مهدی نمینی مقدم , علی تاجمیر , هنگامه محمودی , بیوك میرزایی , شهین نجف زاده , مهدی طهماسبی , رضا خندان

حجم (مگ)

42

مدت زمان (دقیقه)

130

دیدگاهی دارید؟