0

برنده تنهاست

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

برنده تنهاست

برنده تنهاست نام یک رمان اثر پائولو کوئلیو نویسنده مشهور برزیلی، با ترجمه آرش حجازی است. این رمان که بیشتر فضایی جنایی دارد، مراقبه‌ای ژرف و دقیق بر مفاهیمی چون قدرت شخصی و رؤیاهای معصومانه‌ای در دنیای سینما و مد و شهرت است.

ایگور، کارآفرین موفق روس، تصمیم می‌گیرد عشق ازدست‌رفته‌اش را بازبیابد: همسر سابقش، اِوا. ایگور که تصور می‌کند زندگی‌اش با اوا از پشتوانه‌ای آسمانی و مقدس برخوردار است زمانی به همسر سابقش گفته بود برای آنکه او را بازگرداند جهان‌های زیادی را نابود خواهد کرد. نزاع میان نیروی پلید این شخص و جامعه سر می‌گیرد و همان‌طور که داستان رمان پیش می‌رود مفهوم اخلاق واکاوی می‌شود.

«ایگور» به جنشواره فیلم کن آمده است تا همسر سابقش «اوا» را به هر قیمتی که شده نزد خود بازگرداند. اما برای جلب توجه او به قاتلی زنجیره‌ای بدل می‌شود. چرا که زمانی به همسرش قول داده بود که برای بازگرداندن او حاضر است جهان‌های زیادی را نابود کند.
در پشت صحنه این ماموریت بیمارگونه، تهیه‌کننده‌ها، هنرپیشه‌های مشهور، جوان‌های عاشق بازی در سینما، شهرت‌های رو به زوال، مدل‌ها و طراحان برجسته دنیای مد حضور دارند که چهره مخدوش ابر طبقه را به تصویر می‌کشند؛ طبقه برگزیده‌ترین برگزیده‌ها، یعنی همان کسانی که روش زندگی مردم را در جهان تعیین می‌کنند.

«برنده تنهاست» به گفته پائولو‌ کوئیلو (نویسنده اثر) عکس فوری از جهان است که در آن زندگی می‌کنیم. ماجرای رمان ظرف ۲۴ ساعت در جشنواره فیلم کن رخ می‌دهد. نویسنده در این رمان به زوال ارزش‌های معنوی در جوانی اشاره می‌کند که تنها به ظاهر اهمیت می‌دهد.

آثار دیگر پائولو کوئیلو

توضیحات تکمیلی

نویسنده

پائولو کوئیلو

مترجم

آرش حجازی

تعداد صفحات

248

حجم (مگ)

1.8

نوع فایل

تایپ شده

دیدگاهی دارید؟