0

نفوذ در موساد – ۱

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

توضیحات

نفوذ در موساد (مجموعه رمان خانه عنکبوت – جلد ۱)

سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی از زمان تشکیل تاکنون سعی دارند با بیان داستانهایی از قدرت اطلاعاتی شان در رسانه ها، اعتماد به نفس جوانان جهان اسلام را از بین برده و بذر ترس و ضعف را در دل آنها بکارد. البته باید اعتراف کرد که آنها تا حدی نیز در این امر موفق بوده اند و توانسته اند با تصویرسازی هایی مبالغه آمیز، از خود قدرتی فراتر از تصور بسازند و حتی به دلهای ضعیف و بی ایمان نفوذ کرده و آنها را جذب خود نمایند.

اما زمانیکه حقیقت آشکار می شود و اسطوره نفوذناپذیری شان توسط جوانانی غیور شکسته می شود، جهان درمی یابد که در مقابل آنها، همواره هستند افرادی که چون کوه مقابلشان می ایستند حاضرند جان و مال خود را در راه وطنشان فدا کنند و در سکوتی مرگبار، سالهای سال به وظیفه طاقت فرسای خود عمل کرده و از خود ذره ای ترس و ضعف نشان ندهند.
مجموعه خانه عنکبوت، روایت داستانیِ جوانان میهن پرست جهان عرب است که ایستادگی شان، شکست ناپذیری سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را به افسانه ای بی اساس بدل کرده و سست بودن این خانه را در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشیده است و البته نشانه ای است بر پیروزی حتمی و نزدیک جوانان غیور و مومن جهان اسلام در برابر جنود شیطان.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

صالح مرسی
بازنویسی: عبدالمهدی آگاه منش

تعداد صقحات

470

حجم (مگ)

5

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟