0

کرامر علیه کرامر

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

کرامر علیه کرامر

کتاب حاضر قصه لطیف و پراحساس یک زندگی است که تجسم ماهرانه دقایق آن، جایزه ادبی پولیتزر را برای نویسنده به ارمغان آورد و فیلمی را که بر اساس آن ساخته شد، برنده ۹ جایزه اسکار ساخت.
“کرامر علیه کرامر” داستان شورانگیز خانواده سه نفره ای است که هوا و هوس های مادری بی بند و بار آن را به بن بست می کشاند و سرگذشت پدر فداکاری که می کوشد جالی خالی مادر رفته را در زندگی فرزند خود پر کند تا آنکه….

بخشی از کتاب:
بهترین دوران زندگی او چه زمانی بود؟ آیا دوره دبیرستان نبود؟ سال اول دانشکده هم بد نبود اما به هر حال نسبت به این وضع برتری داشت. زندگی او به صورت بسیار خسته کننده ای می گذشت و تنها ایامی خسته کننده نبود که با بیلی سروکله میزد. اما در واقع آن هم خسته کننده بود. تد هم خسته کننده بود و حتی این تعطیلات یک هفته ای برای فرار از یکنواختی به نظرش خسته کننده می آمد. فکر کرد که خودش را به میان امواج آب پرتاب کند. آنگاه اندیشید که چگونه پدر و مادرش با شنیدن این خبر شیون و زاری سر خواهند داد و مراسم تدفین او را به جای خواهند آورد. بیلی از شر او و داد و بیدادهایی که می کرد راحت میشد. تد حداکثر تا دو سال دیگر با زن چاقی از برونکس ازدواج می کرد و زن چاق آنقدر غذا می پخت که تد با خوردن آنها مانند پدرش گرد و قلمبه بشود…

اطلاعات بیشتر

نویسنده

ایوری کورمن

مترجم

شاهرخ وزیری

تعداد صفحات

355

حجم (مگ)

4.7

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟