0

بیا برایت قصه ای بگویم

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

بیا برایت قصه ای بگویم

کتاب حاضر شامل روایت‌هایی داستانی و پرحکمت از «خورخه بوکای»، نویسنده و روان‌درمانگر آرژانتینی است. این اثر دربردارنده دیدگاه‌های بوکای در جریان فعالیت‌های روان‌پزشکی و نیز نظریات وی در مورد روان انسانی است که به زبان داستان بیان کرده است. ترکیب این داستان‌ها با محور روان‌شناسی و برداشت نوین بوکای از داستان‌ها، از ویژگی‌های شاخص این اثر است.
پیشگفتار مترجم:
خورخه بوکای از میان نویسندگان آمریکای لاتین چهره کمتر شناخته شده ای برای خوانندگان ایرانی است. بوکای متولد سال ١٩۴٩ در بوئنوس آیرس آرژانتین، نویسنده، روانکاو و درمانگر جامع ١ است. از جمله اثرهای او می‌توان به کتابهای «داستان های تفکرانگیز»، «با چشمان باز عاشق باش» و «روی من حساب کن» را می‌توان نام برد.
کتابی که در دست دارید، مشاهده های بوکای در جریان فعالیت های روانپزشکی اش و نیز نظریاتش در مورد روان انسانی است که به زبان داستانی آنها را بیان کرده است. شاید برای خوانندگان ایرانی که به گنج گرانبار ادبیات فارسی دسترسی دارند، برخی از این داستان ها آشنا یا تکراری باشند، اما ترکیب این داستان ها با موضوعات روانشناسی و برداشت نوین بوکای از این داستان ها مانع از ملالت خوانندگان می‌شود و دریچه جدیدی برای نگریستن به داستان-های کهن باز می‌کند.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

خورخه بوکای

مترجم

آرش برومند

تعداد صفحات

144

حجم (مگ)

2.6

نوع فایل

تایپ شده

شناسنامۀ کتاب

حق تکثیر: حق تکثیر یا تجدید چاپ و بهره‌برداری و نشر و پخش هر ترجمه‌ای با مترجم است.
چاپ یکم، تابستان 1387 چاپخانه گردون، برلين

دیدگاهی دارید؟