0

اسرار ماندگاری عشق

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

اسرار ماندگاری عشق و برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها‎

کتاب حاضر، درباره تفاوت‌های نگرشی مردان و زنان است. نگارنده زنان و مردان را به شناخت و درک تفاوت‌های خویش و برقراری ارتباط کلامی و عاطفی دعوت می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه همسران می‌توانند با درک این تفاوت‌ها، یک‌دیگر را بهتر بشناسند و در رفع نیازهای عاطفی خویش برآیند.
در نهایت او با ارائه راه‌حل‌های مفید و سازنده، در جاودانه کردن عشق بین همسران، به ایشان کمک می‌کند. یادگیری زبان تازه عشق؛ نیازهای متفاوت عاطفی ما؛ مهارت‌های نوین گوش کردن و یاد گرفتن؛ جادوی زنده نگاه داشتن عشق؛ و عمر عشق و اشتیاق، عنوان‌های برخی از فصل‌های کتاب است.

پروفسور جان گری یکی از بزرگ ترین روانشناسان جهان محسوب می شود و در حقیقت عقاید این مرد بزرگ تاثیرات شگرفی در دنیای روانشناسی بر جای گذاشته و در سراسر این پهنه ی گسترده کمتر کسی را می یابیم که پروفسور جان گری و آثارش را نشناسد.
کتاب “اسرار ماندگاری عشق/ برقراری ارتباط بین مریخی ها و ونوسی ها” که یکی از آثار برگزیده ی این محقق تواناست، در رابطه با تفاوت های نگرشی مردان و زنان است و دید روشنی راجع به شناخت دنیای مردان و زنان به خوانندگان ارائه می دهد و مسیری را به ایشان نشان می دهد که بتوانند نسبت به یکدیگر دید مثبت داشته باشند و هماهنگ با هم عمل کنند.
پروفسور زنان و مردان را به شناخت و درک تفاوت های خویش و برقراری ارتباط کلامی و عاطفی دعوت می کند و نشان می دهد چگونه همسران می توانند با درک این تفاوت ها، یکدیگر را بهتر بشناسند و در رفع نیازهای عاطفی خویش برآیند و با ارائه ی راه حل های مفید و سازنده، در جاودانه کردن عشق بین همسران، به ایشان کمک می کند. باشد که مقبول شما خوانندگان گرامی واقع شود و در رسیدن به اهدافتان یاریتان نماید و بتوانید این امانت الهی را هر چه بیشتر در زمین بگسترانید.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

جان گری

مترجم

معصومه آمدی

حجم (مگ)

2.4

تعداد صفحات

145

نوع فایل

اسکن شده

دیدگاهی دارید؟