0

الفبای جنایت – ۲ (صوتی)

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

الفبای جنایت جلد ۲

هِستینگز این‌طور نقل می کند:
«مطابق با مضمون نامه هایی که با امضای ABC به دست پوآرو می رسید، آلیس آشر، بتی بارنارد و کارمایکل کِلارک به قتل رسیدند …».

«… افراد قربانی به ترتیب حروف الفبا انتخاب شده‌ بودند و یک جزوه ی راهنمای راه آهن در صحنه ی هر قتل وجود داشت. مدتی گذشت و چهارمین قتل رخ داد و این بار برخلاف ترتیب حروف الفبا، جُرج اِرس فیلد به قتل رسید. بعد از مدتی مردی به نام الکساندر بُناپارت کاست شناسایی شد که اسم و مشخصاتش با فرستنده ی نامه ها هماهنگی کامل داشت. پلیس او را قاتل می‌دانست، اما یک نفر شهادت داد که در زمان وقوع قتل دوم او از هتل خارج نشده است.
پوآرو دست به تحقیق زد تا آنکه توانست به نکته‌های جدیدتری دست یابد. آنگاه تصمیم گرفت همه چیز را برای بقیه فاش کند. او ابتدا درباره جوانب موضوع صحبت کرد تا آنکه نوبت به بررسی غیبت کاست در زمان قتل دوم رسید …».

مختصری درباره نویسنده :
آگاتا کریستی، (زاده ۱۵ سپتامبر ۱۸۹۰ – درگذشته ۱۲ ژانویه ۱۹۷۶) نویسنده انگلیسی داستان‌های جنایی و ادبیات کارآگاهی بود. کریستی، اولین نویسنده‌ای است که کتاب‌هایش بیشترین ترجمه را به زبان‌های زنده دنیا داشته‌ است. پس از وی ژول ورن و سپس شکسپیر قرار دارند. آگاتا کریستی در ۱۲ ژانویه ۱۹۷۶ در ۸۵ سالگی به مرگ طبیعی درگذشت.

دیگر نسخه های این کتاب

توضیحات تکمیلی

نویسنده

آگاتا کریستی

عوامل

تهیه‌کننده رادیویی
مرضیه میرسلطانی

گویندگان

مهرخ افضلی , میكائیل شهرستانی

حجم (مگ)

54

مدت زمان (دقیقه)

180

دیدگاهی دارید؟