0

تفنگدار «هفت تیرکش»

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

تفنگدار

استفن کینگ مجموعه کتاب « برج تاریک » خود را در ۷ جلد منتشر کرد و هر جلد شامل یک سری حادثه و ماجراجویی مستقل می شود.

خط اصلی داستان کتاب در یک دنیای نا متوازن اتفاق می افتد که شباهت زیادی به غرب قدیم دارد. شخصیت اصلی داستان جوانی است که از او به عنوان آخرین عضو یک نسل رو به انقراض اسم می برند. این جوان یک وظیفه ی مهم تاریخی به عهده داردو باید به جستجوی برج مخصوصی بپردازد که گفته می شود مرکز زمین است.

نسلی که این جوان متعلق به آن است، مالک چیزی هستند که از آن به نام تک تیراندازان و سلحشوران یاد می شود. اولین جلد کتاب کینگ با نام « برج تاریک: هفت تیر کش» در سال ۱۹۸۲ منتشر شد.

از همان زمان ، هر دو صنعت سینما و تلویزیون به دنبال آن بودند تا امتیاز برگردان سینمایی و تلویزیونی آن را خریداری کنند، اما کینگ که قصد داشت این کتاب اکشن – ماجراجویانه را به صورت یک مجموعه کتاب نوشته و منتشر کند، با این درخواست مخالفت کرد. آخرین جلد کتاب بالاخره در سال ۲۰۰۴ منتشر شد.

هر هفت جلد کتاب در طول این سال ها، جزو کارهای موفق و پر خواننده دنیای ادبیات بوده اند و هر یک از آن ها در زمان انتشار ، در صدر کتاب های پر فروش هفته قرار گرفته و برای چندین هفته این مقام را برای خود حفظ کردند. هر قسمت و جلد کتاب برج تاریک هم یک نام یدکی و مستقل را با خود حمل می کردند.

دیگر آثار استیون کینگ

توضیحات تکمیلی

نویسنده

استیون کینگ

مترجم

فاطمه علیپور

تعداد صقحات

224

حجم (مگ)

3

نوع فایل

تایپ شده

دیدگاهی دارید؟