0

دریاچه شیشه ای

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

توضیحات

دریاچه شیشه ای

کتاب دریاچه شیشه ای، رمانی ست زیبا و خواندنی از مائیو بنچی که به اتفاقات زندگی زنی به نام هلن می پردازد؛ او در جوانی عاشق مردی مسئولیت ناپذیر به نام لوئیس می شود. این رمان از چنان جذابیت بی همتایی برخوردار است که تمایلی به تمام کردنش نخواهید داشت.
مائیو بنچی که با عواطف و مسایل زنان به خوبی آشنا است در این اثر آرزوها، رویاها و احساسات و علایق یک زن معمولی را به زیبایی ترسیم کرده است.

داستان کتاب به اتفاقات زندگی زنی به نام هلن می‌پردازد؛ او در جوانی عاشق مردی مسئولیت ناپذیر به نام لوئیس می‌شود. هلن بعد از شکست عشقی با مرد دیگری به نام مارتین که دیوانه وار هلن را دوست دارد ازدواج می‌کند و زندگی آن‌ها در کنار دریاچه‌ای به نام دریاچه‌ی شیشه‌ای آغاز می‌شود. حاصل چندین سال زندگی هلن و مارتین یک دختر و یک پسر است حالا که دختر مارتین نسبتا بزرگ شده، هلن نتیجه می‌گیرد که می‌تواند خانواده‌اش را رها کند. یک شب او ناپدید می‌شود و یک قایق لرزان و خالی روی دریاچه دیده می‌شود. و خبر خودکشی هلن در روزنامه محلی منتشر می‌شود. دختر مارتین نامه‌ای را در اتاق مادرش پیدا می‌کند که خطاب به مارتین نوشته شده و بدون خواندن نامه بلافاصله اقدام به سوزاندن نامه می‌کند از بیم اینکه اجازه دفن جسد مادرش در گورستان مسیحی داده نشود. جستجو برای یافتن جسد بی نتیجه است. اما هلن زنده است و.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

مائیو بنچی

مترجم

قدسی گلریز

تعداد صقحات

495

حجم (مگ)

22

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟