0

جادوی فایند هورن

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

توضیحات

جادوی فایند هورن

“جادوی فایندهورن “شامل مجموعه یادداشت‌ها و گزارش‌های “پال هاوکن” روزنامه‌نگار آمریکایی است که در سفر به یکی از باغ‌های کشور اسکاتلند به رشته تحریر درآورده است .وی در این کتاب اعتقادات و نگرش‌های مردم “فایندهورن اسکاتلند “را درباره جن و پری و ارواح طبیعت و ارتباط آنها را با انسان‌ها شرح داده است .وی علاوه بر آن، ماجرای ارتباطات و مکالمات انسان‌های این روستا با گیاهان را بازگو کرده است .

در روزنامه ها و رسانه های دهه ی هفتاد میلادی، داستان هایی درباره ی اجتماع کوچکی در شمال اسکاتلند به نام فایندهورن به چاپ رسید. جایی که گفته می شد در آن افرادی به برقراری ارتباط و گفتگو با گیاهان می پردازند و نتیجه ی این رابطه ی بین انسان و ارواح طبیعت، رشد باورنکردنی گیاهان به شکل کلم های ۱۸ کیلویی، گلهای زبان در قفای ۲/۵ متری و گل های سرخی بود که در سرمای برف نیز شکوفا بودند.
این داستان در مورد باغی از بهشت است در جایی که پیش تر تنها بوته های خاردار و علف های خشن در آن یافت می شدند، شبه جزیره ای سردسیر و زخمی از بادها که خاک شنی و بی ارزشی داشت. این گروه از انسان ها به کمک الهاماتی که آیلین کدی،همسر پیتر کدی بنیانگذار گروه، از سوی خداوند دریافت می کرد و پیام هایی که از گفتگو با کوتوله ها و پریان طبیعت به دست می آمد گردانده می شد.
با این داستان ها بود که من به جستجوی باغ های فایندهورن راهی اسکاتلند شدم. چیزی که یافتم بزرگتر از کلم های ۱۸ کیلویی بود. من که خود فردی دیرباور زاده شده ام می توانم به شما حق دهم بسیاری از چیزهایی که در این کتاب می خوانید را باور نکنید.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

پال هاوکن

مترجم

فرامرز جواهری نیا

تعداد صقحات

388

حجم (مگ)

5.8

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟