درباره ما

کتابخانه فانوس (fanuus)

گروه فانوس در نظر دارد برای شما کتابخانه مفیدی فراهم نموده و شما را در مسیر رسیدن به هدف هایتان چراغ راه باشد. ما معتقدیم مطالعه به هر شکل، فرهنگ کتابخوانی را گسترش خواهد داد و کم کم آشتی میان ایرانیان و مطالعه (کتاب کاغذی) برقرار خواهد شد.  هر چند لذت لمس فیزیکی کتابها با مطالعه کتاب به صورت مجازی قابل مقایسه نیست اما برای کسانی که به هر دلیل قادر به تهیه کتاب مورد نظر خود نیستند ، اینجا فانوسی است در تاریکی راه…

ما قدر دان زحمات بیکران فعالان حوزه نشر هستیم و برای وارد نشدن خسارت به عزیزان این راه، کتاب هایی که بیشتر از ۵۰ سال از نشر آنها میگذرد را در کتابخانه قرار داده ایم تا کمترین ضرر مادی متوجه صاحبان آثار باشد. چنانچه عزیزان ناشر یا نویسنده موافق نباشند کتاب های قدیمی آنها در سایت قرار داشته باشد اطلاع دهند تا آنها را غیر فعال کنیم. ممکن است در حین کار با کتابخانه به صفحه ای برخورد کردید که محتوای آن قابل دریافت نیست یا جزو کتابهای ممنوعه بوده است و یا به درخواست ناشر غیر فعال گردیده است.

منابع کتاب های ما از سراسر وب بوده است و سعی شده است کتاب های ارایه شده در این کتابخانه از کیفیت خوبی برخوردار باشند ،ضمنا نسخه اسکن شده کتاب ها در اولویت بوده است. در این کتابخانه سعی شده است تبلیغات نداشته باشیم و هزینه عضویت ، فقط برای هزینه های جاری و توسعه روزافزون کتابخانه صرف خواهد شد.

از اینکه کتابخانه فانوس را انتخاب نموده ایید از شما متشکریم.