قوانین

قوانین و مقررات کتاب فانوس

سلام

ضمن عرض تشکر از انتخاب شما لازم است قوانین زیر را مطالعه نمایید و آنها را بپذیرید:

۱ – تایید این صفحه به منزله قبول قوانین سایت بوده و امضای الکترونیکی شما محسوب میشود.

۲ – هر گونه توهین به دیگر کاربران و یا مقامات کشور ممنوع می باشد. در صورت گزارش یا مشاهده موردی ، حساب کاربر مسدود خواهد شد.

۳ – لطفا اطلاعات خود و به خصوص ایمیل را به درستی وارد کنید تا چنانچه خرید یا مکاتبه ای در سایت انجام میدهید اطلاعات ارسالی به ایمیل خود را پیگیری کنید.

۴ – فانوس برای حریم خصوصی افراد احترام قایل می باشد. چنانچه مشکلی در ارتباط با سایت برای شما ایجاد شد از قسمت تماس با ما (و یا رایانامه fanuusbook[at]gmail.com) به مدیر سایت اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری انجام شود.

۵ – اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فانوس می تواند از اطلاعات ثبت‌ شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

۶ – باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

۷ – این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران کار می کند. هر گونه کتابی مخالف با شرع مقدس اسلام یا قوانین ملی کشور باشد در سایت قرار نمی گیرد.

۸ – مسولیت هر گونه ارجاع به بیرون سایت در قسمت نظرات به عهده کاربران میباشد و صحت اطلاعات آن به عهده شخص مربوطه است.

متشکریم