0

 

 

معجزه شکرگزاری (صوتی)


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

معجزه شکرگزاری

راندا برن در کتاب معجزه شکرگزاری (جادو)، دانش در حال تغییر در مورد قدرت شکرگزاری را که درون یک متن مقدس دو هزار ساله پنهان شده است، نشان می‌دهد. سپس در یک سفر باورنکردنی ۲۸ روزه، به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید از این دانش در حال تغییر در زندگی روزمره خود استفاده کنید و تمام جنبه‌های زندگی‌تان را به شادی تبدیل کنید.

شکرگزاری ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای تغییر زندگی است. به مدت بیست قرن، کلمات موجود در یک متن مقدس عرفانی تقریباً همه کسانی که آن را خوانده‌اند گیج کرده و به اشتباه انداخته است. در کلمات متن معمایی وجود دارد که باید حل شود و وقتی رمز و راز آن کشف گردد و آن را بدانید دنیای جدیدی برای شما باز خواهد شد.

مهم نیست که شما چه کسی باشید، فارغ از شرایط فعلی شما، معجزه شکرگزاری قصد دارد کل زندگی شما را تغییر دهد. ماجراجویی از دو هزار سال پیش آغاز می‌شود، هنگامی‌که دانش متغیر زندگی در پس متنی مقدس پنهان بود.

جمله‌ای که در ادامه می‌آید از انجیل متی در کتاب مقدس برداشت ‌شده و در طی چند سده افراد را سرگشته و از درک خود عاجز نگاه داشته است:

«هر کس که اراده کرده تا بیشتر دریافت کند، به حد کفایت دریافت داشته است. هر کس که این‌گونه نخواسته است، داشته‌هایش از او بازگرفته خواهد شد.»

باید اعتراف کنیم که این متن هنگام خواندن، غیرمنصفانه به نظر می‌رسد. چرا که می‌گوید ثروتمند، ثروتمندتر و فقیر، فقیرتر می‌شود. ولی در این متن معمایی نهفته است که اگرهایش باید گشوده شود. رازی که باید برملا شود و هنگامی‌که به این راز پی ببرید، دنیایی نوین در پیش چشمان شما روشن می‌شود.

پاسخ این راز که قرن‌هاست از انسان پنهان مانده یک واژه‌ی ناپیداست: شکرگزاری (سپاسگزاری)

توضیحات تکمیلی

نویسنده

راندا برن

گوینده

اکرم رضایی
علیرضا محمدیان
سحر رضایی

حجم (مگ)

150

مدت زمان (دقیقه)

290

دیدگاهی دارید؟