0

همکاران

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

همکاران

این کتاب رمانیست درباره همکاران – پزشکان نوشته واسیلی آکسیونوف

این نویسنده روسی در سال ۱۹۳۲ در قازان متولد شد و پدرش از مسئولان محلی حزب کمونیست و مادرش روزنامه‌نگار بودند. خانواده او در دهه ۳۰ به اردوگاه‌های کار اجباری استالین فرستاده شدند و واسیلی در یک پرورشگاه بزرگ شد. او وقتی ۱۶ ساله شد به مادرش که در تبعید به سر می‌برد ملحق شد و با بسیاری از تبعیدیان گولاک که در آن منطقه زندگی می‌کردند آشنا شد. مادر او پس از انتشار خاطراتش به شهرت رسید و خود او در سال ۱۹۵۹ نخستین رمانش را با عنوان «همکاران» منتشر کرد. او به زودی به عنوان نماینده نسل جوان مخالفان رفتارهای فرهنگی و فشارهای حزب کمونیست شناخته شد.
جوانانیکه در جستجوی مقام خود در زندگی هستند و آنرا می یابند. رمانیست درباره نسل جوان ما. درباره افکار و احساسات و دلبستگی های آنان. آنها سه نفرند؛ سه انسان مختلف با سه خلق و خوی گوناگون: آلکسی ماکسیموف تندنهاد و محزونست و گاهی خود را شکاک وانمود می کند. ولادیسلاف کارپوف گیتارنواز، دل زنده و محبوب دخترهاست و آلکساندر زلنین کمی مضحک، پرشور، مودب، بسیار صریح و صادق است. با تمام اینها صفات و خصائل مشترک و هماهنگ در آنها بسیار است. نیروی فراوان و مهر به زندگی، عشق به شغل خود، به خورشید به ورزش.
آلکسی ماکسیموف و ولادیسلاف کارپوف به عنوان پزشک بندر کار می کنند. آلکساندر زلنین شغل دشوار پزشک روستا را برمی گزیند. برای او زندگانی دشوار ولی جالبی آغاز می گردد…

اطلاعات بیشتر

نویسنده

واسیلی آکسیونوف

مترجم

سیف الدین همایون(گامایون)

تعداد صفحات

13.5

حجم (مگ)

464

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟