0

یک جفت چشم آبی (صوتی)

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

یک جفت چشم آبی

توماس هاردی، رمان نویس و شاعر جنبش طبیعت‌گرای اهل انگلستان بود که درابتدا حرفه معماری را انتخاب کرد، اما بعدها در دهه پنجم زندگیش به نوشتن و سرودن شعر روی آورد و امروزه از او به عنوان یکی از شاعران و نویسندگان مطرح قرن بیستم یاد می‌شود. نویسنده در این کتاب، به نحو زیرکانه ای، مفهوم صداقت را زیر سؤال می برد و خواننده را به‏ سوى نسبى بودن مفاهیم اخلاقى سوق مى‏ دهد.

استیون اسمیت، برای تعمیر کلیسا به درخواست کشیش سوان، به منزل کشیش می رود. آلفرید، تنها دختر کشیش دل به استیون می بندد …

«آلفرید» دختر جوان و زیبای کشیش سوان است. استیون اسمیت، برای تعمیر کلیسا به درخواست کشیش سوان، به منزل او در اندلستو می رود، اما آلفرید دلبسته استیون می شود. کشیش که درمی یابد استیون نجیب زاده نیست، با این ازدواج مخالفت می کند.
استیون برای کسب ثروت به هند می رود، اما زمانی بازمی گردد که آلفرید نامزد مردی به نام هنری نایت شده است. در زمان ازدواج این دو، نامه ای به دست هنری می رسد که به او هشدار می دهد آلفرید قبلاً با استیون ارتباط داشته است.
هنری نامزدش را ترک می کند، اما مدتی بعد پشیمان می شود و به قصد جبران اشتباه خود، نزد آلفرید بازمی گردد؛ این درحالی است که استیون هم درصدد است تا بخت خود را دوباره آزمایش کند.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

توماس هاردی

عوامل

کارگردان
ژاله علو
ترجمه / اقتباس شنیداری
زهرا رفیعی گیلوایی
تهیه‌کننده رادیویی
عذرا وکیلی
سردبیر رادیویی
نادر برهانی مرند
افكتور
محمدرضا قبادی فر
صدابردار
علی حاجی نوروزی

گویندگان

نورالدین جوادیان , مهرداد مهماندوست , مهرخ افضلی , احمد آقالو , ماندانا اصلانی , سیما خوش چشم , شهرزاد عبدحق , توران مهرزاد , صفا آقاجانی , سینا نیكوكار , عبدالعلی كمالی , امیر زنده دلان , عباس وفایی , بهرام ابراهیمی , زهره مجابی , مهین فردنوا , عباس توفیقی , احمد ایرانی خواه

حجم (مگ)

60

مدت زمان (دقیقه)

190

دیدگاهی دارید؟