0

ازدواج با مرد دلخواه (صوتی)

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟


این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

چه کسانی و چرا کتاب ازدواج با مرد دلخواه برایان تریسی را بخوانند

اکثر زنان دوست دارند یاد بگیرند که چکار باید بکنند تا با مرد دلخواهشان آشنا بشوند و ازدواج بکنند پس به این زنان پیشنهاد می کنیم که ایده های برایان تریسی را در کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه دنبال کنند.

زنان مجرد ، بیوه و مطلقه بسیاری که خیلی از آنها سالها بود که تنها بودند در مدت کمی بعد از اینکه شروع به استفاده از این ایده ها کردند با مرد ایده آلشون آشنا شدند و طولی نکشید که ازدواج کردند و بعد از آن با خوشبختی به زندگی ادامه دادند و آنچه را که دیگران انجام دادند شما نیز می توانید به خوبی انجام بدهید.

بزرگترین مانع زنان برای آشنا شدن و ازدواج با مرد ایده آلشان اینست که در عمق وجودشان احساس بی لیاقتی می کنند. به علت تجربه های کودکی به ویژه سرزنش یا بدرفتاری والدین و تجربیات ناخوشایند دوران رشد و برقراری اولین رابطه ، این زنان احساس می کنند که به اندازه کافی خوب نیستند یا به اندازه کافی لیاقت ندارند که با کسی که واقعاً مورد علاقه شان است خوشبخت بشوند اما واقعیت اینست که شما حقیقتاً فرد خوبی هستید.
باید در اعماق قلبتان اعتقاد داشته باشید که جدای از هر چه که در گذشته برایتان پیش آمده شما یک انسان استثنایی هستید و کاملاً لیاقت دارید که با کسی که از هر نظر دوستتان دارد ، برایتان اهمیت قائل است و به شما احترام می گذارد یک رابطه عالی داشته باشید.

مهمترین تصمیم در زندگی شما ، شخصی است که با او ازدواج و سازش می کنید. تصمیم درست در این زمینه بیش از هر عامل دیگری بر خوشبختیتان تأثیر دارد.

در کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه مطالبی را خواهید آموخت و بکار خواهید بست که میلیونها زن دیگر پیش از این یاد گرفته و بکار بسته اند تا با مرد دلخواهشان آشنا بشوند و ازدواج بکنند.

کتاب را در ۳ قسمت با صدای خدیجه سادات اعتصامی بشنوید.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

برایان تریسی

خواننده

خدیجه سادات اعتصامی

حجم (مگ)

28

مدت زمان (دقیقه)

90

دیدگاهی دارید؟