0

جزیره وحشت

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

جزیره وحشت

جزیره وحشت نام یک کتاب ادبی است که توسط جک لندن، نویسندهٔ اهل ایالات متحده آمریکا نوشته شده‌است. این کتاب یکی از آثار مشهور ادبی جهان است.

کتاب با وجود داستان کوتاهی که دارد اما از پرفروش‌ترین و جذاب‌ترین کتاب‌هایی است که در جهان منتشر شده است. نیوغ جک لندن در نگارش جزیره وحشت کاملا قدرت قلم او را نمایان می‌کند. او با وجود کودکی و جوانی سخت و بزرگ شدن در فقر، اما از معدود نویسندگان جهان بود که آنقدر در نوشتن کوشید تا سرانجام توانست از این راه ثروت زیادی را به دست آورد. او فروش آثارش را به فروش مغزش مانند می‌کرد.

گزیده ای از کتاب:
پوشاک خشن او کهنه بو ژنده بود. رو بیه کفش هایش بسیار از هم در رفته بود و نمی توانست نیم تخت های سنگین و کهنه ای را که به آنها انداخته بودند بپذیرد. پیراهن پینه ای و ارزانش بیش از دو شلینگ ارزش نداشت و دارای یقه ای نخ نما بود که روی آن لکه های پاک نشدنی دیده می شد. تنها چهره تام کینک بود که با صراحت می گفت چکاره و از چه جهنم است از چهره اش بر می آمد که مشت زتی اجیر است، مردیست که سال ها از عمر خود را در چهارگوشه رینگ صرف کرده است و از این راه در چهره او همه علائم یک حیوان جنگجو نمایان بود. سیه چرده و غمگین بود و هیچیک از اعضای سیمایش از زیر نگاه نمی گریخت…

اطلاعات بیشتر

نویسنده

جک لندن

مترجم

جهانگیر بهروز

تعداد صفحات

138

حجم (مگ)

1.3

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟