0

اسرار یهود و آخرالزمان

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

این کتاب را به کتابخانه مورد علاقه خود بیفزایید.

توضیحات

اسرار یهود و آخرالزمان

کتاب اسرار یهود و آخرالزمان کتابی است که راجع به صهیونیست فراماسونری یهودیت و آخرالزمان بحث میکند.

بعد از انتشار خلاصه این کتاب به زبان انگلیسی در یک سایت ضد صهیونیستی یکی از خاخام های اسراییلی در صفحه شخصی فیس بوکش نوشته بود که نمیدانم امیررضا رجایی کیست ولی میدانم امثال او دشمن موجودیت اسراییل هستند…

قوم یهود یکی از اقوامی است امام عصر(عج) در دوران آخرالزمان با آنها مواجهه سختی خواهد داشت. البته منظور همه کسانی که یهودی هستند مد نظر نیست بلکه آنانی که از اسلام کینه به دل دارند چرا که در روایات متعددی از ائمه معصومین آمده است که حضرت حجت پس از اعلام ظهور به مانند جد بزرگوارشان پیامبر مکرم اسلام دعوت خود را بر همگان اعلام می دارند و آنان که اندکی از انصاف و راستی در وجود شان باقی باشد به این ندای الهی لبیک خواهند گفت.

مساله انحراف و لجاجت بی خردانه عده ای از قوم یهود در ادوار کهن تاریخ نمونه های بسیاری دارد چرا که آنان در زمان رسالت حضرت موسی (ع) نیز با لجاجت خود آزار فراوانی به ایشان وارد کرده اند. حتی در زمانی که حضرت آنها را به فرمان خداوند از دست ظلم و ستم فرعون با معجزه بزرگ شکافته شدن رود نیل نجات بخشید ۴۰ روز عبادت حضرت موسی(ع) و غیبت ایشان را برنتابیدند و از سامری خواستند خدایی برای آنها بسازد که قابل رویت باشد.

اطلاعات بیشتر

نویسنده

امیررضا رجایی

حجم (مگ)

11

تعداد صفحات

1264

نوع فایل

تایپ شده

دیدگاهی دارید؟