0

الهه ناز – ۲

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

توضیحات

الهه ناز

کتاب الهه ناز سرگذشت دو خواهر دوقلوی زیبا، دلشکسته و عاشق، گیتی و گیسو است. در جلد اول گیتی خواهر بزرگتر، بنا به حس مسئولیت می خواهد با چنگ و دندان گیسو، این یادگار خانوادگی را به خوشبختی نزدیکتر کند. بنابراین به جای او پرستاری از بیماری را به عهده می گیرد. با ورود این دختر به قصر بلورین منصور که دست روزگار او را نیز بارها محک زده، بازی دیگر تقدیر شروع می شود و عشقی متولد می شد. اما آتش حسادت مهره این بازی را کیش و مات می کند و جلد دوم الهه ناز ورق می خورد.

بخشی از رمان

سالها از آن روز پاییزی می گذرد. از آن روز غم انگیزی که فهمیدم دیگر مونسی ندارم. بارها در خواب دیده ام گیتی در جای باشکوه زندگی می کند و خیلی شاداب است. انگار آنجا خوشبخت تر از اینجاست. باری تصمیم گرفتم قلم گیتی عزیزم را زمین نگذارم و وقایع بعد از مرگش را روی کاغذ بیاورم.

زمان بی توجه به ما می گذرند. زمان بخاطر آدمها توقف نمی کند. چه بی رحم اند ثانیه ها! چه قسی القلب اند دقایق! چه روز شومی بود آن روز که برادرم علی، خودش را بخاطر عشقش دار زد. آخر چرا؟ فائزه برایش آنقدر ارزش داشت که چهار نفر به پایش بسوزند؟ او که رفت، مادر هم به او پیوست، پدر دیوانه شد و من و گیسو هم آواره شدیم. خدایا این چه مصیبتی بود که بر سرمان آمد؟ مگر چه گناهی مرتکب شده بودیم؟ دخترک بی عاطفه با شوهرش خوش است و ما راهی دیاری ناشناخته. معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار ماست. دو دختر زیبا، تنها، غریب و شبیه هم.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

مریم اولیایی

تعداد صقحات

138

حجم (مگ)

1

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟