0

زندگی جاری است …

این کتاب را به دیگران توصیه می کنید؟

توضیحات

زندگی جاری است …

“زندگی جاری است…” داستان زندگی زنی است که پس از درگذشت نابهنگام همسرش با مشکلات و موانع گوناگون رو به رو می‌شود. برخورد‌های متوالی “الیزابت” با انسان‌هایی که هر یک زندگی ثابت و روزگار عادی و معمولی دارند، او را بیش از پیش به درون خویش فرو می‌برد و به کنکاش افکار و عقایدش وا می‌دارد.
الیزابت، پس از گذراندن شوک درگذشت همسر، با حالتی معلق و ناموزون به زندگی نه چندان دلپذیرش ادامه می‌دهد. از طرفی، هر یک اشخاص دور و بر او سعی دارند وی حقیقت وجودی‌اش را بازشناسد و به زندگی روزمره برگردد. این در حالی است که الیزابت با عقاید و حتی حضور فیزیکی دیگران در چالش است و از این رو، از هر گونه تصمیمی در بهبود زندگی خویش، ناتوان ظاهر می‌شود و…..
از متن کتاب:
همسرم در سواحل مِن (maine) هنگامی که در کشتی حضور داشت از دنیا رفت. او مرا در سن بیست و هفت سالگی بیوه در جای نهاد. در آن دوران دوشیزگان بیشماری همسران خود را به دلیل جنگ های هوائی یا زمینی از دست می دادند. اما من… من شوهرم را به دلیل شهامت و بی باکی از دست دادم، در طوفانی سهمگین، و با کشتی بسیار شکننده و ظریفی که از هیچ استحکامی برخوردار نبود. من هیچ پیام غم انگیز و جانگدازی که در آن، از این ماجرا مطلع میشدم دریافت نکردم..

توضیحات تکمیلی

نویسنده

لری کلوین

مترجم

فائزه رنجبران

تعداد صقحات

322

حجم (مگ)

4.8

نوع فایل

اسکن شده

شناسنامۀ کتاب

دیدگاهی دارید؟